ZANĘTA FUTTER SUPER KARP STIL Zobacz większe

ZANĘTA FUTTER SUPER KARP STIL

Nowy produkt

Gatunki ryb:karp
Parametry:STIL
Waga: 750g

Więcej szczegółów

15 Sztuk Sztuka Sztuki

3,75 zł brutto

Więcej informacji

Super Znakomite mieszanki zanętowe, zestawione ze składników wysokobiałkowych i doskonałej jakości pieczywa, wzbogacone w aktywatory. Smak i zapach dostosowane do odpowiednich gatunków ryb. Prażone w temperaturze 250°C. Specjalnie kondycjonowane, co wybitnie zwiększa smakowitość zanęty. Łatwe do rozrobienia. Skuteczne w każdych warunkach łowienia
Gatunki ryb:leszcz,płoć,brzana,karp
Parametry:
Waga: 750g
Sposób użycia;
Zawartość opakowania wstępnie lekko nawilżyć,starannie wymieszać i odczekać kilka minut, aż dodana woda zostanie wchłonięta. Następnie, stale mieszając, dodawać ją dalej, do uzyskania pożądanej konsystencji;
zanęta powinna dać się swobodnie formować w kule, które będziemy wrzucać do wody w miejsce łowienia. Jej spoistość regulujemy ilością dodanej wody.
Unikajmy przemoczenia !

Na wody płynące; do nawilżonej mieszanki uzupełnionej klejem do zanęt,dodajemy żwiru lub piasku w ilości zależnej od siły nurtu - tak, aby uzyskać pożądaną prędkość opadania zanęty na dno.
Nie zaleca się stosowania gliny lub ziemi.
Skład mieszanki; pieczywa,przetworzone ziarna zbóż,nasiona roślin oleistych i ich przetwory,nasiona ziół i przypraw korzennych,aromaty. Przechowywać w miejscu suchym,ciemnym i chłodnym.

Produkty powiązane