Dragon zanęta Magnum Płoć 1000g Zobacz większe

Dragon zanęta Magnum Płoć 1000g

Nowy produkt

Dragon Magnum Płoć

Więcej szczegółów

36 Sztuk Sztuka Sztuki

5,60 zł brutto

Więcej informacji

MAGNUM to legendarna już niemal seria zanęt wędkarskich, przeznaczonych zarówno do łowienia zawodniczego, jak i rekreacyjnego. Zanęty Magnum przeznaczone zostały głównie dla tych wędkarzy, którzy nastawiają się na połów największych osobników ryb karpiowatych. Wieloletnie doświadczenia polskich i zagranicznych wędkarzy, wsparte najnowszymi zdobyczami nauki z zakresu biochemii i fizjologii ryb zaowocowały powstaniem receptur, których skuteczność została w ostatnich latach wielokrotnie potwierdzona. Dzięki zanętom Magnum na terenie całej Europy złowiono kilkadziesiąt rekordowych i medalowych okazów. Magnum to jedne z najpewniejszych i najlepiej przetestowanych zanęt występujących obecnie na polskim rynku wędkarskim.
Zanęty MAGNUM zawierają zwiększoną ilość silnie oddziałujących na zmysły ryb składników smakowych i zapachowych, takich jak: czekolada, ziarno kakaowe, a także orzechy arachidowe, laskowe i włoskie oraz migdały, decydujących o ich atrakcyjności dla dużych okazów ryb karpiowatych. Specjalny dodatek składników mineralnych o dużej zasadowości powoduje miejscowe obniżenie kwasowości wody, przez co dodatkowo działa silnie wabiąco na ryby występujące w zakwaszonych wodach.
Sukcesy wyczynowe członków Klubu Dragon skłoniły nas do wprowadzenia do oferty produktów stosowanych na co dzień przez zawodników. Teraz receptury, które pozwalają osiągać doskonałe wyniki na najwyższym poziomie rywalizacji sportowej stają się dostępne dla wszystkich wędkarzy!
Gatunki ryb: płoć
Parametry:
Waga: 1000g

Produkty powiązane